دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

چگونه تلویزیون LG خود را بدون ریموت تنظیم کنم؟

با استفاده از چند روش می توانید قفل برخی از تلویزیون های هوشمند را تنظیم کرده و از بین ببرید. فقط پنج ثانیه دکمه روشن/خاموش را نگه دارید، تلویزیون به طور خودکار راه اندازی می شود. اگر قفل هنوز روشن است، باید تلویزیون را از برق بکشید و سپس باتری را از صفحه تلویزیون خارج کنید.

چگونه می توان ریموت تلویزیون LG را تنظیم کرد؟

برای تنظیم مجدد ریموت تلویزیون LG تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه های «برگشت» و «صفحه اصلی» را به مدت پنج ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا دستور از راه دور تلویزیون LG را لغو کنید. پس از این مرحله و تنظیم مجدد، چراغ قرمز نشانگر LED را مشاهده خواهید کرد. فقط کافیست دکمه Ok  را فشار دهید تا مجددا ریموت ثبت شود.

چگونه می توانم تنظیم مجدد کارخانه را در تلویزیون LG خود انجام دهم؟

فقط گزینه “All settings” را در صفحه خود باز کنید. پس از آن، فقط گزینه ای را که با عنوان «پشتیبانی» انتخاب شده است انتخاب کرده و گزینه Ok  را فشار دهید. اکنون، برای تنظیمات اولیه باید به گزینه “Reset” بروید. در پایان، باید گزینه ها را انتخاب کنید تا زمانی که گزینه «بازنشانی به تنظیمات اولیه» را مشاهده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید تأیید و ضربه زدن روی فرآیند “Reset” است.

اگر تلویزیون من روشن نشود چگونه می توانم آن را تنظیم کنم؟

اگر تلویزیون روشن نیست، تلویزیون را خاموش کرده و دستگاه را از پریز برق جدا کنید. فقط 30 ثانیه صبر کنید و سپس باید دوباره پورت را وصل و روشن کنید. این فرآیند به عنوان «تنظیم مجدد نرم» شناخته می شود و سپس می توانید تلویزیون خود را مجددا راه اندازی کرده و نحوه کارکرد همه مواردی را بررسی کنید.

این را ببینید  راه اندازی مجدد تلویزیون ال جی
0/5 (0 نقد و بررسی)