دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

ضبط فیلم در تلویزیون های ال جی

ضبط فیلم در تلویزیون ، احتمالاً در گذشته برایتان پیش آمده است که آرزوی مشاهده دوباره برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را در هر زمان و مکانی داشته باشید، اما راهی برای آن نمی یافتید.

عصر تکنولوژی تلویزیونی و رسانه ای، به ما این اختیار را داده است که برنامه های دلخواهمان را به راحتی بر روی فلش مموری، هارد اکسترنال و … ضبط نماییم. این قابلیت، کمک بزرگی به کسانی است که قادر نیستند فیلم، برنامه یا پخش زنده مسابقه ای را در ساعت پخش خود تماشا کنند.

ضبط فیلم در تلویزیون های ال جی
ضبط فیلم در تلویزیون های ال جی

در ادامه این مقاله، به توضیح مزیت های دیگر استفاده از قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی و نحوه انجام آن، به صورت مفید و مختصر پرداخته ایم. اگر از دارندگان تلویزیون های ال جی هستید و دقیقاً نمی دانید که چگونه به رکورد برنامه ها بپردازید، حتماً تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

قابلیت های ضبط کردن در تلویزیون های ال جی

  • اگر به طور همزمان، دو برنامه مورد علاقه شما از دو شبکه مجزا در حال پخش است و دوست ندارید هیچکدام را از دست دهید، می توانید همزمان با تماشای یکی از آن ها، دیگری را ضبط نمایید! در واقع شما می توانید در حین ضبط، کانال را عوض کنید. این مزیت سبب شده تا اولاً کاربر بتواند وقتی در منزل نیست، برنامه‌ های مورد علاقه خود را ضبط کند. ثانیاً با این کار دیگر هیچ لحظه حساس برنامه را از دست نخواهد داد.
  • امکانات موجود برای ضبط فیلم تلویزیون هوشمند ال جی به کاربر این امتیاز را می دهد تا برنامه ‌های مورد علاقه‌ ی خود را ضبط نماید و از طریق حافظه داخلی تلویزیون lg به آن ها دسترسی داشته باشد.

آپدیت تلویزیون ال جی

چگونه برنامه مورد علاقه خود را در تلویزیون ال جی ضبط نماییم؟!

برای ضبط و ذخیره برنامه هایی که دوست ندارید از دست دهید، روش های زیادی در اختیار شما قرار دارد که در ادامه، به یکی از ساده ترین و رایج ترین آن ها پرداخته ایم:

این را ببینید  تلویزیون ال جی سری LG LK5100

از ساده ترین و ارزان ترین راه های ضبط فیلم تلویزیون هوشمند ال جی، روش ضبط با یو اس بی فلش را می توان مثال زد. روش کلی ضبط فیلم تلویزیون هوشمند ال جی، به این صورت است که اول USB را به تلویزیون متصل کنید. نکته قابل توجه این است که این یو اس بی می تواند فلش، هارد یا هر چیز دیگری باشد. پس از آن که یو اس بی وارد شده توسط اسمارت تی وی ال جی شناسایی شد، با رفتن به کانال مورد نظر و زدن دکمه Record کنتل دستی، می توانید عملیات ضبط را آغاز کنید.

ضبط فیلم در تلویزیون های ال جی
ضبط فیلم در تلویزیون های ال جی

نکات مهم قبل و پس از اقدام به ضبط با فلش

  • پس از پایان مراحل ضبط فیلم، لازم است دکمه ی توقف یا Stop را که بر روی ریموت کنترل تلویزیون قرار گرفته است، فشار دهید.
  • پیشنهاد می شود پیش از انجام ضبط ویدیو توسط یو اس بی فلش، از فایل های درون آن بک آپ تهیه کنید، چرا که ممکن است با اتصال به تلویزیون، همگی پاک شوند.
  • همچنین به ندرت ممکن است فیلم ضبط شده، تنها در تلویزیون خودتان قابل پخش باشد.
0/5 (0 نقد و بررسی)
روش کالیبره تلویزیون

روش کالیبره تلویزیون

چگونه تلویزیون خود را کالیبره کنیم برای گرفتن تصویر بهتر از تلویزیون نیازی نیست هزینه زیادی صرف کنید. دستورالعمل های ما و یک دیسک 30

ادامه مطلب »
ریست تلویزیون هوشمند LG

ریست تلویزیون هوشمند LG

چگونه تلویزیون LG را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟ با افزایش سریع فناوری، موارد بسیار بیشتری از تماشای نمایش ها و فیلم ها از طریق کابل

ادامه مطلب »