دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

آموزش آپدیت تلویزیون ال جی

در این نوشته با آموزش آپدیت تلویزیون ال جی که دارای نرم افزار داخلی netcast و یا webos هستند آشنا می شوید و می توانید تلویزیون ال جی خود را به روز رسانی کنید. یکی از قابلیت هایی که تلویزیون های دارای نرم افزار و یا سیستم عامل دارا هستند امکان به روز رسانی است. در ادامه با آموزش آپدیت تلویزیون ال جی با مرکز خدمات ما همراه باشید.

به مانند تمام نرم افزارها، نرم افزار و یا سیستم عامل تلویزیون ها به عنوان یک مجموعه اطلاعات، ممکن است در بخش های مختلف دارای ضعف هایی باشند که به مرور زمان و با استفاده مصرف کنندگان مشخص شود و یا نیاز به اضافه کردن امکاناتی به نرم افزار باشد که در نسخه اصلی وجود ندارد.

آموزش آپدیت تلویزیون ال جی با نرم افزار داخلی netcast

در این سری از تلویزیون های ال جی برای انجام آپدیت در منوی هوشمند (smart) وارد تنظیمات شده و در بخش پشتیبانی وارد گزینه به روزرسانی نرم افزار شوید و روی بررسی نسخه به روز کلیک کنید. در این حالت تلویزیون شروع به جستجو می کند و در صورت یافتن نسخه جدیدتر پیغامی مبنی بر وجود فایل و اجازه به روز رسانی ظاهر می شود. با کلیک دانلود فایل شروع شده و پس از اتمام دانلود نصب نسخه جدید آغاز می شود.

آموزش آپدیت تلویزیون ال جی با سیستم عامل Webos

در این سری از تلویزیون های هوشمند ال جی به روزرسانی نرم افزاری با استفاده از کنترل جادوئی (magic remote) انجام می شود. با استفاده از این کنترل وارد بخش setting یا تنظیمات شده و در بخش عمومی به زیر مجموعه درباره این تلویزیون وارد شوید. در این مرحله گزینه بررسی به روز رسانی ها را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه دستگاه با بررسی و جستجو در صورت یافتن فایل به روز شده و نمایش پیغام اجازه به روز رسانی شروع به دانلود و سپس نصب نسخه جدید می کند.

این را ببینید  تشخیص در حال مرگ بودن تلویزیون

در انتها باز هم تکرار می کنیم که بر خلاف بسیاری از ابزارهای دیگر آپدیت کردن تلویزیون ها عموما باعث تغییرات عمده در تلویزیون شما نخواهد شد و در بسیاری از مدل هایی که امروز در حال استفاده هستند تغییرات عمده ای مشاهده نخواهید کرد. مثلا در تلویزیون ال جی سری LB آنچه که عینا مشاهده شده تنها اضافه شدن گزینه اسکرین شات به بخش منوی تنظیمات بعد از سه مرحله آپدیت تلویزیون بوده است.

پس اگر در این زمینه تجربه ای ندارید تنها از روی کنجکاوی و بدون اطمینان از کیفیت اینترنت و یا توانایی کافی در طی کردن مراحل مختلف به روز رسانی اقدام به این کار نکنید چرا که در صورت کوچک ترین اتفاق پیش بینی نشده با اشکالات مختلف در تلویزیون مواجه می شوید که شاید راه حل بسیاری از آنها برای تعمیر تلویزیون ال جی شما تنها تعویض مین برد دستگاه باشد.

آپدیت تلویزیون ال جی به وسیله کنترل جادوئی

برای انجام به روز رسانی و آپدیت تلویزیون ال جی از طریق کنترل جادویی تلویزیون مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

– – SETTING – – – ADVANCED – – – GENERAL – – – ABOUT THIS TV – – – CHECK FOR UPDATE  : ON – – –  ALLOW  FOR AUTOMATIC UPDATE : ON

0/5 (0 نقد و بررسی)