دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نمایندگی تعمیرات الجی به عنوان یکی از بهترین شرکت هایی است که دارای خدمات تخصصی مانیتور شناخته شده است که در طی سالهای گذشته به خاطر خدمات برتر در این خصوص مورد استقبال کاربران و هموطنان قرار گرفته است.

کاربرانی که از دستگاه مانیتور الجی استفاده می کنند در صورت بروز مشکل در مانیتورها می توانند با مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیرات الجی ضمن اینکه از تخصص کارشناسان و تعمیرکاران مجرب استفاده می کنند می توانند مشاوره و راهنمایی لازم را از آنان بعمل بیاورند.

به طور کلی ساختار مانیتورهای LED مثل مانیتورهای LCD است یعنی در داخل آن ها از تکنولوژی کریستال مایع استفاده شده فرقی که میان این دو نمایشگر وجود دارد به منبع نور هر کدام از آن ها باز می گردد. صفحه LED برای تهیه نور خود از Light Emitting Diodes استفاده می کند. منبع نور LED در مقایسه با منبع نورLCD به خاطر رنگ سفیدی که دارد باعث نشان دادن خالص و شفاف تر دیگر رنگ ها به خصوص رنگ های قرمز، زرد و نارنجی است.

مانیتور الجی

تعمیرات مانیتور الجی

از مهم ترین مشکلات پیش آمده در مانیتورهای LED خراب شدن بک لایت است. در صورتی که لامپ ال ای دی خراب شده باشد در ابتدا باید به قسمت ماژور و صفحه پولاریزه را برداشته و سپس در مرحله بعد لامپ های خراب را شناسایی کرده و در نهایت لامپ های سالم را جایگزین آنها کرد.

در بیشتر تعمیرات مانیتور الجی به خاطر برداشته شدن صفحه ماژور و ضخیم بودن پایین این قسمت خطر شکستگی پنل وجود دارد. به همین خاطر  اگر مشتری رضایت داشته باشد از تعمیر این قسمت صرف نظر کرده و پنل جدیدی به جای پنل قبلی جایگزین می گردد.

خدمات تعمیر مانیتور

ال سی دی از گرانترین و اصلی ترین قطعه مانیتور است که 70 درصد ارزش را به خود اختصاص داده و خرابی این قطعه سبب شده تا بروز اشکال در این قسمت از دستگاه دربردارنده هزینه های سنگین برای صاحب دستگاه داشته باشد. همچنین شکستگی در پنل مانیتور ال سی دی قابل تعمیر نیست ولی دیگر عیب های پیش آمده در مانیتورها قابل تعمیر هستند و از نظر هزینه نسبت به عوض کردن پنل مانیتور ارزانتر هست. تعمیر مانیتور های الجی بعنوان تخصصی ترین خدمت های انجام شده  که طبق رعایت تمام اصول ضروری در این حوزه صورت می گیرد.

تعمیر در محل

تعمیر در محل مانیتورالجی بدینگونه است که کارشناسان به محل مورد نظر اعزام می شوند و بعد از عیب یابی دقیق دستگاه به تعمیر می پردازند. تعمیر در محل دارای مزایایی است که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم. از مهم ترین ویژگی های سرویس در محل وجود همه قطعه ها و ابزارآلات برای تعمیر است که کارشناسان همه آنها را در آرشیوی همراه خود دارند همچنین مزیت دیگر نظارت کاربر بر همه مراحل تعمیرات است.

دریافت و ارسال با پیک رایگان

مرکز تعمیرات الجی برای سهولت در رفاه و ارائه خدمات بهتر به مشتری، دریافت و ارسال دستگاه شما را به صورت رایگان انجام می‌دهد. می‌توانید با ثبت دستگاه خود از پیک رایگان ما استفاده کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. دستگاه معیوب شما به صورت رایگان در صورت نیاز به مرکز تعمیرات منتقل و مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

خدماتی که در واحد نمایندگی تعمیرات مانیتور الجی صورت می گیرد به شرح زیر است:

 • قابلیت رفع اشکال خاموش شدن مانیتور الجی
 • قابلیت رفع اشکال عدم نور در مانیتور الجی
 • قابلیت تعمیر مانیتور الجی با اشکال حالت استند بای
 • قابلیت تعمیر و زیاد و کم شدن نور چراغ استند بای مانیتور الجی
 • امکان برطرف کردن خط های پرنور سفید بر روی تصویر مانیتور الجی
 • قابلیت تعمیر روشن نشدن مانیتور الجی
 • بر طرف کردن مشکل تصویرهای دارای خطوط برگشتی مانیتور الجی
 • امکان بر طرف کردن اختلال چشمک زدن LED جلو و روشن نشدن مانیتور الجی
 • قابلیت برطرف کردن دیر بالا آمدن تصویر و خراب بودن تصویر در مانیتور الجی
 • امکان بر طرف کردن قطع شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال در روی صفحه مانیتور الجی
 • امکان رفع اختلالات در مورد داغ کردن بیش از اندازه آی سی ورتیکال و صدای صوت های ولتاژ در مانیتور الجی
 • قابلیت تعمیر در مشکل قفل شدن روی یک کانال و نمایش دادن قفل کودک در مانیتور الجی
 • قابلیت تعمیر و برطرف کردن مشکل سوزاندن پی در پی ترانزیستور خروجی
 • امکان تعمیر و بر طرف کردن مشکل هاله رنگین کمانی در مانیتور الجی
 • امکان تعمیر و بر طرف کردن آی سی ایپرام و مشکل سوختن ترانزیستور افقی در مانیتور الجی
 • و ….

علت خاموش شدن مانیتور می تواند به خاطر خرابی یکی از قسمت های مادر برد و یا برد پاور باشد که در ابتدا اشکال می تواند از برد پاور باشد چون برد پاور وظیفه رساندن و تامین برق مورد احتیاج مادر برد را دارد و در صورتی که خراب شود باعث خاموش شدن دستگاه می شود. در مورد دوم هم دیده شده که اشکال از برد پاور نبود و مشکل از مادربرد یا همان برد اصلی است که خراب شده است و باید به دقت عیب یابی و رفع اشکال شود.

برفکی یا شطرنجی شدن صفحه مانیتور مربوط می شود خرابی کارت گرافیک وقتی که چیپ مانیتور گرم می شود هدسینک قدرت خنک کردن آن را ندارد و در این هنگام تصویر مانیتور دچار این مشکل می شود. کارشناسان تعمیرات مانیتور بعد از بررسی و عیب یابی، مشکل را برطرف می کنند.

یکی از مشکلات متداولی که کاربران مانیتورهای الجی گزارش می دهند، مشکل پیکسل های سوخته یا مرده است. در ابتدا لازم است بدانید که از بین بردن پیکسل های سوخته امری مشکل است و معمولا زمانی که مردگی پیکسل ها از حدی فراتر رود، کارشناسان گزینه ی تعویض پنل مانیتور را پیش روی کاربران خود قرار میدهند. اگر شما نیز به تازگی متوجه پیکسل های معیوب در دستگاه خود شده اید، لازم است مشکل را هر چه سریع به نمایندگی تعمیرات ارجاع دهید. تا میزان آسیب فراتر نرود.

 

مشکلات برد پاور مانیتور

ممکن است شما هم با مشکلی نظیر خاموش و روشن شدن مانیتور خود در حین کار مواجه شده باشید یا در برخی مواقع تصویر مانیتورتان خود به خود میرود و می آید. اما این مشکل از کجا ناشی می شود؟ در چنین مواقعی اگر اتصال کابل برق و کابل تصویر مانیتور مشکلی نداشته باشد و کارت گرافیک هم سالم باشد، کارشناسان واحد تعمیرات مانیتور ، احتمال خرابی برد پاور را داده و  آن را با تمام دقت، مورد بررسی قرار میدهند. البته خرابی برد پاور علامت دیگری هم دارد که لازم است به آن دقت داشته باشید و آن هم شنیده شدن صدای ظریف سوت از داخل مانیتور است. 

مرکز رسمی تعمیرات الجی با بیش از ۱۵ سال خدمات در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی و صنعتی وخانگی وهمچنین آموزشی فعالیت میکند. بنابراین تعمیر این بردها نیاز به تکنولوژی خاصی دارد که مرکز رسمی تعمیرات سخت افزاری الجی  مفتخر به توانایی تعمیر انواع بردهای خاص می باشد.

مرحله اول : تعمیرکاران تعمیرات لپ تاپ بعد از بررسی های لازم علت مشکل گزارشی را در اختیار کاربر قرار می دهند. مرحله دوم: در صورت تأیید مشتری تکنسین ها برای تعمیر وارد کار می شوند و تلاش خود را به کار می بندند تا به هر دلیلی خرابی را برطرف کنند. مرحله سوم: بعد از تمام شدن تعمیرات سینما خانگی ، بررسی های نهایی انجام شده و کادر فنی پس از انجام تست های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه آن را تحویل می دهند.