دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر دستگاه الجی به دلیل برند از تنوع مدل و تنوع ساخت متنوعی برخوردار بوده و به جهت اینکه از حساس ترین تعمیرات به حساب می آید که حتما باید توسط کارشناسان انجام شود. تمام اقدامات تعمیر در نمایندگی طبق استانداردهای اصولی و علمی صورت می گیرد. نمایندگی تعمیر الجی تعمیرات خود را در دو بخش جدا شده و تخصصی به مشتریان ارائه می کند. انجام تعمیرات تخصصی برند الجی نیاز به تخصص و شناخت کامل با قطعات و فنون روز این محصول دارد که در این نمایندگی تمام موارد اجرا شده و دستگاه به طور کاملاً تخصصی و ماهرانه تعمیر می شود.

از همین رو نمایندگی تعمیر الجی از بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان و تکنسین های حوزه الکترونیک و تعمیرات تشکیل شده تا شما مشتریان عزیز برای تعمیر دستگاه خود بتوانید با خیال راحت دستگاه گوشی تلفن را به ما بسپارید تا به بهترین صورت تعمیر گردد.

گوشی الجی

تعمیرات موبایل الجی

گوشی هایی که در نمایندگی موبایل عرضه می گردند از بهترین نرم افزار و سخت افزار تولید شده است. از این رو شرکت الجی با پیشرفته ترین خط تولید و انواع نمایندگی گوشی الجی تواسته فعالیت مناسبی داشته باشد و به یکی از برندهای مهم در حوزه گوشی هوشمند تبدیل شود.

نمایندگی با عرضه قطعه های اورجینال و دریافت هزینه های مناسب نسبت به دیگر تعمیرکنندگان گوشی و تبلت می تواند انتخاب مناسب برای خدمات به مشتریان ارائه دهد بطوریکه در تعمیر گوشی مشتری در یک بازه زمانی کوتاه و با قطعاتی اورجینال ضمانت شده تعویض می شود.

خدمت ارائه شده در تعمیر موبایل

 • قابلیت رفع کردن ایراد مشکلات سیم کارت
 • قابلیت تعمیر موبایل الجی در صورت کار نکردن USB
 • قابلیت رفع ایراد مشکل ویبره موبایل الجی
 • امکان تعمیر دوربین الجی در تعمیرگاه الجی
 • قابلیت رسوب زدایی موبایل الجی با تینر فوری
 • قابلیت تعمیر و تعویض باتری گوشی الجی
 • قابلیت تعمیر موبایل الجی در صورت کار نکردن تاچ
 • قابلیت تعمیر عیب میکروفن موبایل الجی
 • قابلیت برطرف کردن مشکل هنگ و ریست در گوشی الجی
 • قابلیت تعمیر عدم کارکرد ال سی دی موبایل الجی

تعمیر در محل

تعمیر در محل بدینگونه است که کارشناسان به محل مورد نظر اعزام می شوند و بعد از عیب یابی دقیق دستگاه به تعمیر می پردازند. تعمیر در محل دارای مزایایی است که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم. از مهم ترین ویژگی های سرویس در محل وجود همه قطعه ها و ابزارآلات برای تعمیر است که کارشناسان همه آنها را در آرشیوی همراه خود دارند همچنین مزیت دیگر نظارت کاربر بر همه مراحل تعمیرات است.

دریافت و ارسال با پیک رایگان

مرکز تعمیرات الجی برای سهولت در رفاه و ارائه خدمات بهتر به مشتری، دریافت و ارسال دستگاه شما را به صورت رایگان انجام می‌دهد. می‌توانید با ثبت دستگاه خود از پیک رایگان ما استفاده کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. دستگاه معیوب شما به صورت رایگان در صورت نیاز به مرکز تعمیرات منتقل و مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

عواملی که باید در تعمیر گوشی ها رعایت شود

در تعمیرات نیاز است دقت شود که مشکلات مربوط به تاچ و ال سی دی این مدل از گوشی که یکی از شایع ترین مشکلات است قابل حل می باشد 

شارژر گوشی از دیگر مشکلاتی است که سبب بوجود آمدن اختلال در باتری گوشی های می باشد. در صورتی که از شارژر مخصوص نوع گوشی خود که مناسب با نوع ولتاژ باتری گوشی شماست استفاده نکنید باتری به شدت دچار آسیب می گردد.

از دیگر موارد تعمیرات موبایل باتری است که بیشتر به خاطر نبود شارژ صحیح و یا استفاده پیاپی از گوشی دچار مشکل می شود و کارایی خود را از دست می دهد. برای این مشکل نیاز است از باتری اورجینال و اصلی خود گوشی استفاده کنید و هیچگاه از باتری های عمومی استفاده نکنید.

در تعمیرات مشکلات نرم افزاری از روش باکس های مربوط انجام می شود و کارشناسان متخصص در حوزه ذکر شده اقدام به رفع خطای پیش آمده می کنند. مشکلات نرم افزاری این نوع از گوشی ها به خاطر آسیب توسط یک ویروس یا حجم بالای دیتای نصب شده روی گوشی اتفاق می افتد.

تعمیرات موبایل بجز موضوع نرم افزاری مشکلات سخت افزاری پیش می آید مثل مشکلاتی که در ال سی دی گوشی یا اسپیکر آن به وجود می آید. گوشی به طور معمول از تاچ ضعیفی برخوردار است و کم کم دچار مشکل در این ناحیه می شود. به طوری که یک طرف از گوشی حساسیت لازم را برای فعالیت ندارد. از طرفی اسپیکرهای بکار رفته در گوشی ها قدرت کافی برای استفاده طولانی مدت را ندارد.

در تعمیرات موبایل لازم است به چند نکته دقت شود.

 • جلوگیری از نصب رام اشتباه روی موبایل پرهیز کنید.
 • از نمایندگی معتبر برای تعمیرات موبایل استفاده کنید.
 • در موقع مراجعه به نمایندگی تعمیرات گوشی از درستی مدارک حرفه ای نمایندگی مطلع شوید.

فرآیند تعمیر در نمایندگی الجی

به منظور تعمیر گوشی ، در ابتدا گوشی شما توسط واحد پذیرش نمایندگی الجی تحویل گرفته شده و به قسمت تست و بررسی انتقال می یابد در آنجا متخصصین تعمیر کار تست های موردنیاز را بر روی موبایل شما انجام داده و عیب یابی می کنند. بعد از عیب یابی دستگاه در نمایندگی الجی هزینه ی جاری به منظور تعمیر دستگاه تان ارزیابی می شود و مدت زمانی که برای تعمیر و تحویل کالا لازم است به شما اعلام می شود تا در صورت تاییدیه از طرف شما امور پشتیبانی نمایندگی الجی کارهای لازم برای تعمیر دستگاهتان را آغاز کرده و اقدامات موردنیاز برای سرویس دستگاه را انجام می دهد تا در اولین زمان ممکن کالای تعمیر شده را تحویل دهند.

 در بیشتر موارد گوشی ها و یا تبلت هایی که مشتریان به نمایندگی موبایل الجی می آورند در همان روز مراجعه تعمیر شده و به آنها تحویل داده می شود به جز زمانی که مشکل اساسی تر داشته باشند و یا که برای تعمیر کردنشان نیاز به زمان بیشتری باشد.

در بیشتر مواقع گوشی ها و یا تبلت هایی که مشتریان به نمایندگی تعمیر الجی می آورند در همان روز مراجعه تعمیر شده و به آنها تحویل داده می شود بغیر از زمانی که مشکل اساسی تر  داشته باشند و یا اینکه زمان تعمیر کردنشان بیشتر باشد.

مرکز رسمی تعمیرات الجی با بیش از ۱۵ سال خدمات در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی و صنعتی وخانگی وهمچنین آموزشی فعالیت میکند

بنابراین تعمیر این بردها نیاز به تکنولوژی خاصی دارد که مرکز رسمی تعمیرات سخت افزاری الجی  مفتخر به توانایی تعمیر انواع بردهای خاص می باشد.

 1. پاسخگویی به تمام سؤالات مشتریان
 2. برآورد هزینه تعمیر
 3. منوال و روند تعمیر
 4. اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
 5. مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
 6. روشی که برای تعمیر به کار می‌رود