دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

آشنایی با تلویزیون ال جی سری LG GX

یکی از وسایل مهم و الکتریکی که به راحتی در تمام خانه ها دیده می شود تلویزیون ها هستند. این وسیله ی الکتریکی محبوب توانسته در منازل نقش مهم را بر عهده بگیرد. ممکن است شما قصد انتخاب و تهیه ی یک تلویزیون با کیفیت را داشته باشید اما اطلاعات کافی در رابطه با آن را نداشته باشید. شرکت های متفاوتی در زمینه ی ساخت تلویزیون نقش ویژه ای دارند. یکی از این شرکت های موفق، شرکت ال جی می باشد که تلویزیون ها را در سری های گوناگون وارد بازار کرده است. یکی از این سری تلویزیون ها، سری LG GX می باشد. در این مطلب در رابطه با تلویزیون ال جی سری LG GX اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

یک قطعه هنری

تلویزیون ال جی OLED می تواند مانند یک قطعه هنری روی دیوار شما آویزان شود و به فضای شما زیبایی بیشتری می بخشد. این تلویزیون در حالی که با دیوار شما خیط و پیت کردن نشسته است ، از هر زاویه ای همان نمایی زیبا را به شما ارائه می دهد.

قدرت SELF-LIT PiXELS

تلویزیون ال جی OLED به لطف فناوری خود نورپردازی بی نظیر است. بیش از 100 میلیون زیر پیکسل خود جمع شده اند تا سطح بعدی تلویزیون را ارائه دهند. از عمیق ترین رنگ های سیاه ، غنی ترین رنگ ها و واقعی ترین کیفیت تصویر لذت ببرید.

پردازنده α9 Gen3 AI 4K

با الگوریتم های یادگیری عمیق ، α9 Gen3 AI پردازنده محتوای آن را روی صفحه نمایش تجزیه و تحلیل می کند تا محتوا را به عنوان همهدجانبه ترین آن ارائه کند. تمام تنظیمات به صورت خودکار هستند و برای تصویر نهایی و صدا تقویت شده اند تا هر مشاهده یک نمای تماشایی باشد.

این را ببینید  تنظیمات ریست فکتوری تلویزیون LG

AI ThinQ

تلویزیون جهشی رو به جلو می کند. تلویزیون خود را با هوش مصنوعی ThinQ تبدیل به یک مرکز اصلی کنید. LG ThinQ به شما امکان فرمان ساده و کنترل اکوسیستم Home IoT با تشخیص صدای طبیعی را می دهد. همچنین با وجود دستیار Google و Amazon Alexa ، LG OLED تلویزیون زندگی را بسیار راحت تر می کند.

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos

از تصاویر و صدا حرفه ای لذت ببرید. فیلم ها را به روشی که باید باشد تماشا کنید. (کاملاً با کیفیت و نفس گیر). با ضریب هوشی Dolby Vision ، روشنایی صفحه ، رنگ و کنتراست به طور هوشمند برای ژانر محتوا و شرایط روشنایی تنظیم می شود. Dolby Atmos تجربه ای همه جانبه صوتی را برای لذت بردن حداکثر از کلیه مطالب ارائه می دهد.

FILMMAKER MODE

پردازنده به طور خودکار تصویر را تنظیم می کند ، هموار سازی حرکت را برای اثر کامل حرکت تصویر خاموش می کند. فیلم هایی را با هدف خلاقانه و تجربه سینمایی تماشا کنید. از تمام مطالب خود در حد استاندارد سینمایی لذت ببرید و قصد هنری کامل هر فیلم را احساس کنید. آن را از بهترین های صنعت بشنوید.

کانال های ال جی

کانالهای رایگان و فیلم بر حسب علاقه ی شما در انتظار شما قرار دارد. کانال های LG با پشتیبانی XUMO به شما امکان دسترسی به فیلم های تمام قد و کانال های برتر 50+ برتر امروز از طریق اینترنت ، تلویزیون و موارد دیگر را می دهد. کانال های ال جی رایگان است و درست در تلویزیون OLED LG ساخته شده است و به شما امکان دسترسی یک کلیک را آسان می دهد.

این را ببینید  تلویزیون ال جی سری LG UK7050 

HDMI 2.1

نرخ فریم بالاتر ، VRR ، ALLM و eARC با پشتیبانی از HDMI 2.1. این ویژگی های جدید اجازه می دهد تا مطالب پر سرعت در وضوح بالاتر و گرافیک هماهنگ و صاف باشد. این یک تجربه بازی جذاب تر است.

حالت HGiG

HGiG گرافیک بازی را با بهترین مشخصات تلویزیون و سطح عملکرد در تلویزیون شما مطابقت می دهد. با LG OLED ، از اعتماد به نفس یک تلویزیون که می توانید هر بازی را در بهترین بازی خود نشان دهید ، از میان طیف گسترده ای از بازی ها بازی کنید.

هشدار اطلاع رسانی

هشدار ورزشی قبل ، حین بازی و بعد از بازی به شما اطلاع می دهد. نگران از دست دادن نمایش های بزرگ نباشید، حتی زمانی که چیز در کانال های دیگر مشغول مشاهده ی فیلم یا سریال دیگری می باشید.

OLED Motion Pro

در هنگام تماشای ورزش باید از تصویر باقیمانده (تاری حرکت) جلوگیری کرد. اکنون ، با ویژگی OLED Motion Pro ، هر حرکت سریع و ظریف هر بازیکن را بدون هیچ گونه تاری در تلویزیون خود تماشا کنید. با وجود LG OLED ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد محو شدن سوسو زدن نیست.

مشخصات صفحه ی نمایشگر

نوع نمایشگر 4K OLED
اندازه 65
وضوح 3840x 2160
طیف رنگ های غنی دارد
زاویه دید گسترده دارد
طیف گسترده ای رنگ رنگ های با کیفیت
Dimming Pixel Dimming
رنگ سیاه رنگ سیاه با کیفیت
Ultimate Luminance Ultra Luminance Pro
TruMotion / Refresh Rate Refresh Rate 120Hz

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
این را ببینید  افزایش عمر تلویزیون