دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

ساختار تلویزیون ال جی سری LG LM550B

یکی از وسایل مهم و الکتریکی که به راحتی در تمام خانه ها دیده می شود تلویزیون ها هستند. این وسیله ی الکتریکی محبوب توانسته در منازل نقش مهم را بر عهده بگیرد. ممکن است شما قصد انتخاب و تهیه ی یک تلویزیون با کیفیت را داشته باشید اما اطلاعات کافی در رابطه با آن را نداشته باشید. شرکت های متفاوتی در زمینه ی ساخت تلویزیون نقش ویژه ای دارند. یکی از این شرکت های موفق، شرکت ال جی می باشد که تلویزیون ها را در سری های گوناگون وارد بازار کرده است. یکی از این سری تلویزیون ها، سری LG LM550B می باشد. در این مطلب در رابطه با تلویزیون ال جی سری LG LM550B اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

 سطح جدیدی از Full-HD

یک صفحه نمایش کامل HD تصاویر دقیق تری را ارائه می دهد. در وضوح خیره کننده و رنگ واضح تصاویر را مشاهده نمایید. با استفاده از این قابلیت طیف رنگ های گسترده ای که قابل اجرا است به راحتی روی صفحه ی نمایشگر مشاهده می شود.

تقویت کننده رنگ پویا

پردازنده تصویر پیشرفته ، رنگ را برای تصاویر غنی تر و طبیعی تر تنظیم می کند. از زیبایی رنگهای واقعی طبیعت در صفحه تلویزیون خود لذت ببرید. با استفاده از تقویت کننده رنگ پویا تصاویر بسیار واضح دیده می شود و رنگ بسیار طبیعی است. این رنگ ها بسیار زنده و زیبا می باشد.

Dolby Audio

تجربه صدا مانند فیلم صدای واضح تر و همه جانبه تر تئاتر را در خانه تجربه کنید با صدای Dolby Audio در تلویزیون خود قرار دهید. امروزه وضوح صدا نیز مانند تصویر مهم و قابل اهمیت است به همین دلیل در تلویزیون نیز باید قابلیت صدای مناسب وجود داشته باشد.

این را ببینید  مشکل گرمای زیاد تلویزیون

انتخاب کنید ، وصل کنید و لذت ببرید

یکی دیگر از قابلیت های مهم این است که دستگاه دارای پورت USB باشد تا به راحتی بتوان از این طریق اطلاعات را با تلویزیون خود در اشتراک قرار داد. با اتصال USB یا هارد دیسک خارجی خود ، می توانید تقریباً از هر محتوا در تلویزیون خود لذت ببرید. از فیلم مورد علاقه خود در صفحه نمایش بزرگتر با وضوح بالاتر لذت ببرید.

طراحی ساده اما پیچیده

یک حاشیه نازک و کار شیک و هماهنگ با فضای داخلی شما برای ایجاد یک تجربه بهتر دیدن. این طراحی ساده اما در عین حال شیک می توان منزل شما را زیبا و شیک نماید. به راحتی می توانید در کنار قابلیت تصویر از زیبایی این دستگاه نیز استفاده نمایید.

0/5 (0 نقد و بررسی)