دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

آشنایی با تلویزیون ال جی سری LG NANO80

در دنیای امروز وجود تلویزیون در محل زندگی و یا محل کار بسیار مهم و مفید می باشد. تلویزیون ها علاوه بر اینکه اوقات فراغت را برای شما ایجاد می کند می تواند جنبه ی اموزشی نیز داشته باشد. از این رو کیفیت تصویر و کیفیت صدا و حتی اندازه ی آن می تواند بسیار مهم باشد. روزانه تلویزیون های با اندازه های متفاوت و ویژگی های گوناگون وارد بازار می شوند. یکی از شرکت های مهم و موفق که در ارائه ی تلویزیون بسیار نقش مهمی را داشته است، شرکت ال جی می باشد که توانسته تلویزیون ها خود را در اندازه و کیفیت های گوناگون ارائه دهد. در این مطلب در رابطه با تلویزیون ال جی سری LG NANO80 اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهیم.

واقعی 4K ساخته شده توسط رنگهای خالص

NanoCell تلویزیون واقعی 4K را ارائه می دهد که با استاندارد CM استاندارد بین المللی مطابقت دارد. با وضوح واقعی 4K تکمیل شده توسط فناوری NanoCell ، تجربه تصویری درخشان و واضح تر را کشف کنید. تصاویر و فیلم ها با کیفیت هرچه تمام تر و بهتر ارائه می شود.

پردازنده چهار هسته ای 4K

ارتقا تصویر و صدا واقعی تر در این تلویزیون قرار دارد. تلویزیون NanoCell با پردازنده چهار هسته ای 4K نویز را از بین می برد و باعث ایجاد رنگ و کنتراست پویاتر می شود. تصاویر با وضوح پایین در اندازه نزدیک به تصاویر با کیفیت 4K به روز رسانی و تولید مثل می شوند.

این را ببینید  ریست تلویزیون هوشمند LG

رنگهای خالص

رنگهای خالص RGB کلید کیفیت واقعی تصویر است. NanoCell Technology با استفاده از فیلترهای رنگ های کسل کننده و افزایش خلوص طیف RGB ، نانوذرات را ایجاد می کند که باعث ایجاد رنگ های خالص می شوند.

رنگهای خالص خانه شما را به سینما تبدیل می کند

NanoCell تمام صحنه ها را بر اساس رنگهای روشن و خالص رنگ و کنتراست شدید که Nano Black ایجاد می کند واقعی می کند. علاوه بر این ، آن را به یک بصری و صدا بهینه برای یک تجربه دیدنی و جذاب تر می رساند. اکنون با تلویزیون NanoCell که از سرگرمی نامحدود پشتیبانی می کند ، از سینمای خانگی واقعی لذت ببرید.

FILMMAKER MODE

پردازنده به طور خودکار تصویر را تنظیم می کند ، هموار سازی حرکت را برای اثر کامل حرکت تصویر خاموش می کند. فیلم هایی را با هدف خلاقانه و تجربه سینمایی تماشا کنید. از تمام مطالب خود در حد استاندارد سینمایی لذت ببرید و قصد هنری کامل هر فیلم را احساس کنید.

HDR 10 Pro & HLG Pro

فرمت های مهم HDR به روزرسانی شده است. تلویزیون های NanoCell با تنظیم فرمت های HDR پشتیبانی شده HLG و HDR 10 ، کیفیت تصویر HDR بهینه ارائه می دهند. این امکان را به شما می دهد تا از تمام مطالب خود با کیفیت عالی لذت ببرید.

خواب محلی

با استفاده از Local Dimming ، سطح رنگ و کنتراست در مقایسه با تلویزیون های مستقیم با پشت Lit افزایش می یابد. NanoCell 4K یک تجربه سرگرمی عالی با کنتراست بیشتر را فراهم می کند.

این را ببینید  علت صفحه نمایش سبز تلویزیون الجی

رنگهای خالص فناوری NanoCell

فناوری NanoCell دنیای مجازی را تکمیل می کند که از واقعیت با رنگ های خالص ، ایجاد شده از طریق فناوری NanoCell پیشی می گیرد. علاوه بر این ، ویژگی های مختلف بازی مانند Low Input lag ، HDMI 2.1 و HGiG به شما امکان می دهد در زمان واقعی از دنیای مجازی گرافیکی بهبود یافته لذت ببرید.

کم ورودی

واکنش نشان دهید و سریعتر عمل کنید. NanoCell TV به کاربران اجازه می دهد تا بی درنگ فوراً به حریف حمله کنند. این حواس را همزمان با صحنه های واقعی که در یک بازی سریع با وقفه کم ورودی اتفاق می افتد ، همزمان می کند.

رنگهای خالص یک استادیوم

با دقت نانو ، تلویزیون NanoCell از هر زاویه ای بدون تحریف ، رنگ دقیق را ارائه می دهد. بازی تیم های مورد علاقه خود را که با رنگهای خالص نمایش داده می شوند در صفحه نمایش فوق العاده بزرگ و با کیفیت عکس شگفت انگیز تماشا کنید.

0/5 (0 نقد و بررسی)