دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

مشخصات تلویزیون LG A1 55 inch

تماشای تلویزیون OLED ال جی بسیار لذت بخش است. پیکسل های خود روشن به گونه ای تکامل یافته اند که کیفیت تصویر بسیار دیدنی تر و مجموعه ای از امکانات طراحی را ممکن می سازند، در حالی که جدیدترین فناوری های پیشرفته به ارائه سطوح شگفت انگیز بی سابقه ای کمک می کند. این چیزی است که شما در هنگام خرید تلویزیون به آن توجه می کنید

OLED چه چیزی را متفاوت از بقیه می داند؟

پاسخ پیکسل های خود روشن است. یک فناوری صفحه نمایش خودکار که همه تفاوت را در تجربه مشاهده شما ایجاد می کند. تلویزیون های OLED ال جی قادر به واقع گرایی شدید و طراحی های باریک هستند.

پیکسل های SELF-LIT

OLED از نظر کیفیت تصویر بی نظیر است. این به این دلیل است که OLED دارای میلیون ها پیکسل خود روشن است که می توانند رنگ مشکی کامل و دقیق تولید کنند. در نتیجه یک تجربه مشاهده مانند هیچ تجربه دیگری وجود ندارد.

جزئیات واضح تر، مهم نور نیست

هرگز چنین کنتراست بی نهایت را ندیده اید. مشکی کامل این امکان را می دهد. صحنه ها طبیعی تر هستند. وضوح در هر چیزی که تماشا می کنید آشکار می شود. این یک جزئیات کوچک است که تفاوت زیادی در فیلم ها، نمایش ها، ورزش ها و بازی ها ایجاد می کند.

سینمای OLED

تلویزیون OLED ال جی به لطف تصویر فوق العاده واضح، هر بار که تماشا می کنید عملکردی ارزشمند را ارائه می دهد. و با وفاداری کامل مشکی و صد در صد رنگ، فیلم ها به گونه ای دیده می شوند که باید دیده شوند.

این را ببینید  تلویزیون ال جی LG UN71

یک تجربه تلویزیونی دگرگون کننده

Dolby Vision IQ به طور هوشمند تنظیمات تصویر را بر اساس ژانر محتوا و محیط اطراف تنظیم می کند، در حالی که Dolby Atmos صدای فراگیر چند بعدی را ارائه می دهد-ترکیبی قدرتمند که نتایج سینمایی خیره کننده ای را ایجاد می کند.

دقیقاً ببینید کارگردانان چه تصور می کردند. حالت فیلم ساز setting تنظیماتی است که به هنر احترام می گذارد. این تصویر سینمایی کارگردان را با تنظیمات خودکار تصویر و پردازنده به تلویزیون شما ترجمه می کند و اصالت واقعی را به ارمغان می آورد.

بازی OLED

بازی برای مسابقات به پایان رسیده است. بازی با OLED را تجربه کنید. Game Optimizer به شما امکان دسترسی آسان تر به همه تنظیمات بازی را می دهد و برای HDR Gaming، Auto Low-Latency Mode و همچنین HGiG برای تصویر دقیق بازی دریافت خواهید کرد.

بازی های مورد علاقه خود را با گرافیک بهینه انجام دهید. Game Optimizer به شما امکان دسترسی آسان تر به تمام تنظیمات بازی را می دهد و بدون توجه به بازی، تصویر را به طور خودکار برای گرافیک بهینه شده تنظیم می کند.

با استفاده از هشدار ورزشی، می توانید تیم ها و بازیکنان مورد علاقه خود را تنظیم کرده و قبل، حین و بعد از بازی – حتی زمانی که محتوای دیگری را تماشا می کنید، به روز کنید.

صدای فراگیر فوری از طریق Bluetooth®

صدای فراگیر بی سیم هرگز آسان تر نبوده است. برای تجربه صدای واقعی فراگیر – بدون سیم، هر بلندگوی بلوتوث سازگار یا حداکثر دو بلندگو*، از جمله بلندگوهای LG XBOOM را وصل کنید.

این را ببینید  بررسی مشکلات مربوط به تصویر تلویزیون های LED ال جی

طراحی OLED

تلویزیون های OLED ال جی، تلویزیون هایی که باید به نظر برسند را دوباره تعریف می کنند. طرح های باریک و باورنکردنی آنها بسیار زیباست به طوری که اتاق نشیمن شما را بیشتر شبیه موزه هنرهای مدرن می کند. هنر تلویزیون LG OLED A1 در چهار اندازه از 48 اینچ تا 77 اینچ عظیم در دسترس است. آثار هنری زیبا دیگر فقط برای دیوارها نیستند. گالری غرفه* به شما این آزادی را می دهد که تلویزیون خود را در فضای باز قرار دهید و خانه خود را به گالری تبدیل کنید.

تصاویر واضح و شفاف که توسط پردازنده ای قدرتمند هدایت می شوند

با تصویر صاف و واضح که توسط α7 Gen4 AI Processor 4K به شما ارائه شده است، همه جزئیات را بگیرید. با استفاده از AI Picture و AI Sound تنظیمات مشاهده و صدا را به طور خودکار تنظیم می کند، در حالی که AI 4K Upscaling به طور واقعی هر صحنه را کالیبره می کند.

هوشمند

LG ThinQ اینجا است تا تجربه تلویزیون شما را به حداکثر برساند. دستیار صوتی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تلویزیون خود را با صدای خود با یک صفحه اصلی جدید کنترل کنید تا راحتی و کنترل بیشتری ایجاد شود.

صفحه اصلی تازه طراحی شده پیشنهادات محتوای شخصی شده را نشان می دهد، دسترسی آسان به موارد دلخواه را برای شما امکان پذیر می کند و به شما امکان می دهد دستگاه های متصل را همه در یک مکان کنترل کنید.

وقت بیشتری را با تماشای Magic Remote جدید صرف کنید. با استفاده از نقطه، کلیک و پیمایش، کنترل صدا و میانبرهای دکمه برای ارائه دهندگان محتوا، محتوای مورد علاقه خود را سریعتر از همیشه پیدا خواهید کرد.

این را ببینید  نکات مهم قبل از خرید تلویزیون
0/5 (0 نقد و بررسی)