دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

مشخصات تلویزیون LG UHD 70 Series

نمایشگرهای 4K غنی تلویزیون های UHD ال جی کیفیتی را ارائه می دهد که می توانید در هر صحنه مشاهده کنید. از رنگ های روشن، کنتراست بالا و جزئیات بی عیب و نقص لذت ببرید.

هر صحنه را تقویت کنید

پردازنده چهار هسته ای 4K ما تجربه مشاهده صاف و واضح را با افزایش کنتراست، رنگ و رنگ مشکی به شما ارائه می دهد.

عملکرد پرفروش تضمین شده است

سینما را به خانه بیاورید. FILMMAKER MODE HD و HDR یک تجربه مشاهده همهجانبه را برای شما به ارمغان می آورند. برای دسترسی به محتوای مورد علاقه خود، با سیستم عامل های پخش مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید.

خانه همه موارد دلخواه شما

تلویزیون های LG آماده پشتیبانی از محبوب ترین ارائه دهندگان محتوا هستند. به راحتی Netflix، برنامه Apple TV، Disney+ و LG Channels را در یک مکان پیدا کرده و به آن دسترسی پیدا کنید.

ببینید که دیدگاه کارگردان زنده می شود

دقیقاً ببینید کارگردانان چه تصور می کردند. حالت فیلم ساز setting تنظیماتی است که به هنر احترام می گذارد. این تصویر سینمایی کارگردان را با تنظیمات خودکار تصویر و پردازنده به تلویزیون شما ترجمه می کند و اصالت واقعی را به ارمغان می آورد. تلویزیون UHD ال جی رنگ پر جنب و جوش و جزئیات دقیق را با HDR فعال ارائه می دهد. از فیلم های مورد علاقه خود با همان کیفیت اصلی با فرمت های چند HDR از جمله HDR10 و HLG لذت ببرید.

گیم پلی روانتر، همهجانبه تر

پرش به عمل. بهینه ساز بازی، گرافیک HDR تنظیم دقیق و تاخیر ورودی کم، گیم پلی را سریعتر و همهجانبه تر می کند. همه تنظیمات خود را در یک مکان با حالت های بهینه شده برای ژانرهای مختلف بازی مدیریت کنید: FPS، RPG و RTS. کنتراست را با تثبیت کننده سیاه و سفید برای دید بهتر کنترل کنید.

این را ببینید  دکمه کنترل تلویزیون جی پلاس

HGiG گیمرها را مستقیماً وارد عمل می کند و عملکرد تلویزیون و کیفیت تصویر را تشخیص می دهد تا بهترین تجربه بازی HDR را ارائه دهد. تلویزیون های UHD ال جی به طور خودکار تنظیمات را برای تأخیر کمتر بهینه می کنند.

ما تلویزیون های UHD ال جی را با مشخصات نازک با قاب سبک طراحی کردیم که هم برای نصب روی دیوار و هم برای نمایش روی پایه مناسب است.

طراحی شده برای برجسته شدن

آثار هنری زیبا دیگر فقط برای دیوارها نیستند. گالری غرفه* به شما این آزادی را می دهد که تلویزیون خود را در فضای باز قرار دهید و خانه خود را به گالری تبدیل کنید.

0/5 (0 نقد و بررسی)