دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

تنظیم مجدد تلویزیون خود

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بعد از مدتی کار با تلویزیون به یکبار اتفاقی برای تلویزیون شما رخ دهد و شما نیاز به تنظیم مجدد تلویزیون خود داشته باشید. اصولا این کار بسیار ساده و راحت است و می توانید با اجرای آن به راحتی تنظیمات کارخانه را انجام دهید. در این مطلب در رابطه با چگونگی اجرای تنظیم مجدد تلویزیون خود اطلاعات و راهنمایی های را در اختیار شما قرار می دهیم.

روشن کردن تلویزیون و در دست گرفتن ریموت

برای رعایت مراحل زیر از کنترل از راه دور ارائه شده استفاده کنید. یک دکمه روی ریموت را فشار دهید ، مطمئن شوید که از راه دور به طور مستقیم به جلو و مرکز تلویزیون خود ایستاده اید.

سیم برق را به مدت یک دقیقه از پریز برق جدا کنید.

سیم برق را به داخل وصل کنید

تلویزیون باید بطور خودکار روشن شود. اگر این کار را نکرد ، دکمه POWER را فشار دهید تا روشن شود.

حدود 40 ثانیه صبر کنید تا تلویزیون به طور کامل راه اندازی شود.

در کنترل از راه دور ، دکمه UP ARROW را فشار داده و نگه دارید.

در حین نگه داشتن دکمه UP ARROW ، دکمه POWER را بر روی تلویزیون خود فشار داده و نگه دارید تا تنظیم مجدد روی صفحه ظاهر شود. پس از آن ، تلویزیون خاموش می شود و دوباره روشن می شود.

بسته به تلویزیون شما ، ممکن است تنظیم مجدد روی صفحه نمایش داده نشود.

اگر تلویزیون شما بعد از انجام تنظیم مجدد کارخانه خاموش است ، دکمه POWER را فشار دهید تا روشن شود.

این را ببینید  روش های تغییر رزولوشن تلویزیون الجی

این دکمه ممکن است در قسمت جلویی ، بالای یا سمت تلویزیون باشد. اگر تلویزیون شما دارای سوئیچ صرفه جویی در مصرف انرژی است ، حتماً دکمه POWER را فشار دهید تا سوئیچ ذخیره انرژی خاموش شود.

دکمه ARROW را بالا بکشید.

اگر مراحل فوق به درستی انجام شود ، صفحه تنظیم اولیه نمایش می دهد.

برای تکمیل تنظیمات اولیه ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

اگر بازنشانی با موفقیت انجام نشد ، تمام دستگاه ها را از تلویزیون جدا کنید ، اتصال شبکه را خاموش یا غیرفعال کنید ، سپس مراحل بالا را تکرار کنید.

سخن پایانی

خاطر نشان می شود مدیریت مرکز برای رضایت کاربران تعمیرکارانی استخدام کرده است که همگی دوره های آموزش را به صورت تخصصی دیده و دارای مدرک های معتبر می باشند برای تعمیر از قطعات اورجینال استفاده می شود و اغلب قطعات دارای ضمانت و گارانتی می باشد. همچنین خدمات این مرکز در اسرع وقت با بهترین قیمت و کیفیت بهتر به مشتریان ارائه می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)