دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

ساختار تلویزیون ال جی سری LG SK7900

در دنیای امروز وجود تلویزیون در محل زندگی و یا محل کار بسیار مهم و مفید می باشد. تلویزیون ها علاوه بر اینکه اوقات فراغت را برای شما ایجاد می کند می تواند جنبه ی اموزشی نیز داشته باشد. از این رو کیفیت تصویر و کیفیت صدا و حتی اندازه ی آن می تواند بسیار مهم باشد. روزانه تلویزیون های با اندازه های متفاوت و ویژگی های گوناگون وارد بازار می شوند. یکی از شرکت های مهم و موفق که در ارائه ی تلویزیون بسیار نقش مهمی را داشته است، شرکت ال جی می باشد که توانسته تلویزیون ها خود را در اندازه و کیفیت های گوناگون ارائه دهد. در این مطلب در رابطه با تلویزیون ال جی سری LG SK7900  اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهیم.

رنگی غنی ، دقیق و سیاه عمیق تر

تلویزیون LG SUPER UHD از هر زاویه دید ، رنگ های غنی و معتبری را ارائه می دهد. علاوه بر این ، با کنتراست چشمگیر ، دامنه وسیعی از تاریکی و روشنایی را تضمین می کند. و دلیل این موضوع این است که قابلیت های ویژه ای در این تلویزیون قرار گرفته است.

نمایش رنگ های دیدنی توسط NanoCell

LG NanoCell Display شامل نانوذرات است که هر رنگ را بهینه می کند. این فناوری پیشرفته باعث می شود طیف کاملی از رنگ ایجاد شود که منجر به یک زندگی مانند تصویر می شود. وجود طیف گسترده ای از رنگ ها می تواند در زیبای تصاویر نقش ویژه و بسیار زیادی داشته باشد.

این را ببینید  تلویزیون ال جی LG SK8500

همه اقدامات ، درست در اتاق نشیمن شما

Football Mode کیفیت تصویر و کیفیت صدا را بهبود بخشیده ، این قابلیت طراحی شده برای ارائه بهترین تجربه تماشای فوتبال می باشد. می توانید هیجان ورزشگاه را با حرکت یکپارچه ، رنگی واضح و تمام اکشن و صدا روی زمین احساس کنید.

همان لذت بردن در هر موقعیتی

زاویه دید ورزشی LG بدون در نظر گرفتن نقطه تماشای ، رنگی دقیق را وعده می دهد. این بدان معناست که می توانید از یک طرف به طور مداوم از ورزش و بازی ها لذت ببرید. این قابلیت به خوبی می تواند رنگ دقیق تر را حفظ کند و به همه اجازه می دهد برای لذت بردن از تصویر باشکوه از هر زاویه به تلویزیون نگاه کنند. (وجود زاویه دید گسترده می تواند دلیل وجود این قابلیت باشد.)

4K فعال HDR

HDR (High Dynamic Range) استاندارد جدید برای کیفیت تصویر است. این رنگ ظریف و رنگی روشن را با طیف گسترده تری از کنتراست ارائه می دهد. تلویزیون LG SUPER UHD از قالب های چند HDR از جمله HDR10 Pro و HLG Pro پشتیبانی می کند.

Sound Surround Stadium برای غوطه وری کامل

علاوه بر کیفیت تصویر، کیفیت صدا نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. در این تلویزیون کیفیت صدا بسیار بالا بوده و به واقعیت نزدیک است. علاوه بر این در هنگام تماشای مسابقات ورزشی صدای منحصر به فرد چند بعدی ال جی با ارائه جو دل انگیز ورزشگاه ، هیجان شما را بیشتر می کند.

صفحه سینما بی حد و مرض

طراحی یکپارچه ، به لطف نمایشگر و براقیت آن ، صفحه نمایش خیره کننده سینما ، از هر طرف یک قاب زیبا را ارائه می دهد. ظرافت و خاص بودن در ساخت قاب را به راحتی می توان مشاهده کرد.

این را ببینید  دسترسی به منوی مخفی تلویزیون
0/5 (0 نقد و بررسی)