دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

مشخصات تلویزیون LG B1 65 inch

با فناوری های جدید در تلویزیو ن های الجی، تماشای تلویزیون OLED ال جی بسیار لذت بخش است. در تلویزیون های با فناوری های جدی پیکسل های خود روشن به گونه ای تکامل یافته اند که کیفیت تصویر بسیار دیدنی تر و مجموعه ای از امکانات طراحی را ممکن می سازند و لذت تماشا را بیشتر می کند.

OLED چه چیزی را متفاوت از بقیه می داند؟

پاسخ پیکسل های خود روشن است. یک فناوری صفحه نمایش خودکار که همه تفاوت را در تجربه مشاهده شما ایجاد می کند. تلویزیون های OLED ال جی قادر به واقع گرایی شدید و طراحی های باریک هستند.

OLED از نظر کیفیت تصویر بی نظیر است. این به این دلیل است که OLED دارای میلیون ها پیکسل خود روشن است که قادر به تولید رنگ مشکی کامل و دقیق است. در نتیجه یک تجربه مشاهده مانند هیچ تجربه دیگری وجود ندارد. صفحه تلویزیون که راه شیری، آسمان آبی و انفجار گرد و غبار رنگارنگ را با کیفیت عالی نشان می دهد.

جزئیات واضح تر، مهم نور نیست

هرگز چنین کنتراست بی نهایت را ندیده اید. مشکی کامل این امکان را می دهد. صحنه ها طبیعی تر هستند. وضوح در هر چیزی که تماشا می کنید آشکار می شود. این یک جزئیات کوچک است که تفاوت زیادی در فیلم ها، نمایش ها، ورزش ها و بازی ها ایجاد می کند.

پیکسل ها در تلویزیون OLED ال جی

اگر به دنبال تلویزیونی هستید که هیچ تلویزیون دیگری ندارد، دیگر دنبال آن نباشید. تلویزیون OLED ال جی یک اثر هنری، سینمایی با صفحه نمایش بزرگ، درگاهی برای دنیای بازی ها و صندلی ردیف جلو برای بزرگترین رویدادهای ورزشی است. این همه چیزی است که می خواهید تلویزیون باشد.

این را ببینید  صفحه ی سیاه تلویزیون ال جی

Dolby Vision ™ IQ و Dolby Atmos®

Dolby Vision IQ به طور هوشمند تنظیمات تصویر را بر اساس ژانر محتوا و محیط اطراف تنظیم می کند، در حالی که Dolby Atmos صدای فراگیر چند بعدی را ارائه می دهد-ترکیبی قدرتمند که نتایج سینمایی خیره کننده ای را ایجاد می کند.

FILMMAKER MODE smooth هموارسازی حرکت را خاموش می کند در حالی که نسبت ابعاد اصلی، رنگ ها و نرخ فریم را حفظ می کند. این به طور دقیق بینش اصلی کارگردان را ارائه می دهد، بنابراین فیلم را به همان شکلی که آنها می خواهند تجربه می کنید.

بازی در OLED

تلویزیون OLED ال جی با پاسخگویی سریع، جدیدترین ویژگی های بازی و صفحه نمایش 120 هرتز برای تجربه روانتر بازی، شما را جلوتر از بازی قرار می دهد. این بهترین تلویزیون برای تنظیم بازی شما است.

Game Optimizer تمام تنظیمات بازی شما را در یک مکان قرار می دهد. همچنین می توانید بین یک فناوری روان G-SYNC® و FreeSync to جابجا شوید.

ما با NVIDIA همکاری کردیم تا گواهینامه LG OLED TV G-SYNC را دریافت کنیم. این را با کیفیت تصویر خیره کننده و زمان پاسخدهی فوق سریع OLED ترکیب کنید و تضمین می شود که هر بار که بازی می کنید بیشترین بهره را از بازی های خود خواهید برد.

تلویزیون های OLED ال جی قادر به پاسخگویی 1 میلی ثانیه هستند، در حالی که پشتیبانی از VRR، ALLM و eARC با آخرین مشخصات HDMI 2.1 مطابقت دارد. این ویژگی ها به محتوای سریع و با وضوح بالاتر و گرافیک صاف و هماهنگ اجازه می دهد تا تجربه ای زنده تر و شانس بیشتری برای برنده شدن به شما ارائه دهد.

این را ببینید  نکات مهم در مورد تلویزیون QLED

تصاویر واضح و شفاف که توسط پردازنده ای قدرتمند هدایت می شوند

با تصویر صاف و واضح که توسط α7 Gen4 AI Processor 4K به شما ارائه شده است، همه جزئیات را بگیرید. با استفاده از AI Picture و AI Sound تنظیمات مشاهده و صدا را به طور خودکار تنظیم می کند، در حالی که AI 4K Upscaling به طور واقعی هر صحنه را کالیبره می کند.

این چیزی است که حرفه ای به نظر می رسد

الگوریتم یادگیری عمیق با استفاده از پایگاه داده وسیع بیش از یک میلیون نقطه داده بصری، محتوا را تشخیص می دهد، نویز را حذف می کند و کیفیت تصویر را بهینه می کند.

صدا به حرفه ای تبدیل شد

با یادگیری از بیش از 17 میلیون نقطه داده صوتی، پردازنده صداها، جلوه ها و فرکانس ها را تشخیص می دهد تا بتواند صدا را بر اساس ژانر برای یک تجربه همهجانبه بهینه کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)