دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

مشخصات تلویزیون LG B1 65 inch

تماشای تلویزیون OLED ال جی بسیار لذت بخش است. یک فناوری صفحه نمایش خودکار که همه تفاوت را در تجربه مشاهده شما ایجاد می کند. پیکسل های خود روشن به گونه ای تکامل یافته اند که کیفیت تصویر بسیار دیدنی تر و مجموعه ای از امکانات طراحی را ممکن می سازند تا شما تجربه ی جدیدی را کسب نمایید.

پیکسل های SELF-LIT

OLED از نظر کیفیت تصویر بی نظیر است. این به این دلیل است که OLED دارای میلیون ها پیکسل خود روشن است که قادر به تولید رنگ مشکی کامل و دقیق است. در نتیجه یک تجربه مشاهده مانند هیچ تجربه دیگری وجود ندارد. جزئیات واضح تر، بدون آن که نور زیادی وجود داشته باشد. هرگز چنین کنتراست بی نهایت را ندیده اید. مشکی کامل این امکان را می دهد. صحنه ها طبیعی تر هستند. وضوح در هر چیزی که تماشا می کنید آشکار می شود. این یک جزئیات کوچک است که تفاوت زیادی در فیلم ها، نمایش ها، ورزش ها و بازی ها ایجاد می کند.

تصاویر در تلویزیون OLED ال جی

منظره ای که در هیچ جای دیگر یافت نشد. اگر به دنبال تلویزیونی هستید که هیچ تلویزیون دیگری ندارد، دیگر دنبال آن نباشید. تلویزیون OLED ال جی یک اثر هنری، سینمایی با صفحه نمایش بزرگ، درگاهی برای دنیای بازی ها و صندلی ردیف جلو برای بزرگترین رویدادهای ورزشی است. این همه چیزی است که می خواهید تلویزیون باشد. تلویزیون OLED ال جی به لطف تصویر فوق العاده واضح، هر بار که تماشا می کنید عملکردی با ارزش اسکار* ارائه می دهد.

این را ببینید  تلویزیون LG G1 65 inch

حالت فیلمساز

FILMMAKER MODE smooth هموارسازی حرکت را خاموش می کند در حالی که نسبت ابعاد اصلی، رنگ ها و نرخ فریم را حفظ می کند. این به طور دقیق بینش اصلی کارگردان را ارائه می دهد، بنابراین فیلم را به همان شکلی که آنها می خواهند تجربه می کنید.

Dolby Vision IQ به طور هوشمند تنظیمات تصویر را بر اساس ژانر محتوا و محیط اطراف تنظیم می کند، در حالی که Dolby Atmos صدای فراگیر چند بعدی را ارائه می دهد-ترکیبی قدرتمند که نتایج سینمایی خیره کننده ای را ایجاد می کند.

بهینه ساز بازی

Game Optimizer تمام تنظیمات بازی شما را در یک مکان قرار می دهد. همچنین می توانید بین یک فناوری روان G-SYNC® و FreeSync to جابجا شوید.

تلویزیون OLED ال جی با پاسخگویی سریع، جدیدترین ویژگی های بازی و صفحه نمایش 120 هرتز برای تجربه روانتر بازی، شما را جلوتر از بازی قرار می دهد. این بهترین تلویزیون برای تنظیم بازی شما است.

ما با NVIDIA همکاری کردیم تا گواهینامه LG OLED TV G-SYNC را دریافت کنیم. این را با کیفیت تصویر خیره کننده و زمان پاسخدهی فوق سریع OLED ترکیب کنید و تضمین می شود که هر بار که بازی می کنید بیشترین بهره را از بازی های خود خواهید برد.

تلویزیون های OLED ال جی قادر به پاسخگویی 1 میلی ثانیه هستند، در حالی که پشتیبانی از VRR، ALLM و eARC با آخرین مشخصات HDMI 2.1 مطابقت دارد. این ویژگی ها به محتوای سریع و با وضوح بالاتر و گرافیک صاف و هماهنگ اجازه می دهد تا تجربه ای زنده تر و شانس بیشتری برای برنده شدن به شما ارائه دهد.

این را ببینید  دکمه کنترل تلویزیون جی پلاس

OLED Sport

تلویزیون OLED ال جی هر نمایشی را در تمام شکوه واقع بینانه خود نشان می دهد. حرکت روان حرکت سریع به این معنی است که تماشاگر هرگز اینقدر دیدنی نبوده است – شما اکنون برای همه بهترین رویدادهای ورزشی یک صندلی ردیف جلو دارید.

فناوری پیشرفته دست زدن به حرکت* تار شدن حرکت را کاهش می دهد تا عملکرد روان تری را ارائه دهد و تجربه دید واضح تری را ارائه دهد. شاهد جزئیات سریع و ظریف هر بازی حتی در حین ورزش سریع باشید.

Bluetooth Surround Ready

اتصال بلندگوهای بلوتوث LG برای صدای فراگیر بی سیم هرگز آسان نبوده است. حداکثر دو بلندگو، از جمله بلندگوهای LG XBOOM، را برای یک تجربه صدای فراگیر واقعی متصل کنید – نه سیم در چشم. طرفداران ورزش روش جدیدی برای اطلاع رسانی دارند. هشدار ورزشی* به روز رسانی تیم های مورد علاقه، زمان شروع و امتیازات را می دهد – حتی در حالی که محتوای دیگری را تماشا می کنید. بدون جستجوی کانال، به راحتی به بازی ها بروید. NFL، NBA، MLB، NHL، لیگ برتر و موارد دیگر – همه چیز اینجاست.

0/5 (0 نقد و بررسی)

1 دیدگاه دربارهٔ «تلویزیون LG B1 65 inch»

  1. خرید تلویزیون اولد به خاطر محدودیت زمانی هنگام استفاده
    کاری اشتباه هست…بعد از دو ساعت تماشا باید نیم ساعت
    خاموش شود وگرنه پیکسل ها در اثر حرارت زیاد نیم سوز
    میشوند…و تصویر در مدت یکسال دچار مشکل میشود..خرید
    ای نوع تلویزیون را توصیه نمی کنم….

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.