دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

مشخصات تلویزیون LG G1 65 inch

جهان خود را روشن کنید. تماشای تلویزیون OLED ال جی بسیار لذت بخش است. پیکسل های خود روشن به گونه ای تکامل یافته اند که کیفیت تصویر بسیار دیدنی تر و مجموعه ای از امکانات طراحی را ممکن می سازند، در حالی که جدیدترین فناوری های پیشرفته به ارائه سطوح شگفت انگیز بی سابقه ای کمک می کند. این چیزی است که شما در مورد تلویزیون دوست دارید – از هر نظر بالا رفته است. با ما همراه باشید.

بهترین OLED ما تا به حال

LG OLED evo استاندارد جدیدی را برای صفحه نمایش تعیین می کند. پنل OLED نسل بعدی، همراه با قدرت محاسباتی پردازنده Alpha 9 Gen 4، تجربه مشاهده شما را به سطح دیگری می رساند. پانل بازطراحی شده شامل یک لایه اضافی و یک ماده ساطع کننده است. اینها ساختار را بهینه کرده و طول موجها را برای افزایش بازدهی نور افزایش می دهند در حالی که پردازنده Alpha 9 Gen 4 به طور منحصر به فرد تصویر را در صفحه جدید تنظیم می کند تا همه چیزهایی را که تماشا می کنید افزایش دهد. نتیجه یک تصویر روشن تر*، واضح تر و تجربه مشاهده نهایی است.

OLED چه چیزی را متفاوت از بقیه می داند؟

پاسخ پیکسل های خود روشن است. یک فناوری صفحه نمایش خودکار که همه تفاوت را در تجربه مشاهده شما ایجاد می کند. تلویزیون های OLED ال جی قادر به واقع گرایی شدید و طراحی های باریک هستند.

پیکسل های SELF-LIT. میلیون ها دلیل برای دوست داشتن OLED.

OLED از نظر کیفیت تصویر بی نظیر است. این به این دلیل است که OLED دارای میلیون ها پیکسل خود روشن است که می توانند رنگ مشکی کامل و دقیق تولید کنند. در نتیجه یک تجربه مشاهده مانند هیچ تجربه دیگری وجود ندارد.

این را ببینید  روشن و خاموش شدن متداول تلویزیون الجی

جزئیات واضح تر، مهم نور نیست

هرگز چنین کنتراست بی نهایت را ندیده اید. مشکی کامل این امکان را می دهد. صحنه ها طبیعی تر هستند. وضوح در هر چیزی که تماشا می کنید آشکار می شود. این یک جزئیات کوچک است که تفاوت زیادی در فیلم ها، نمایش ها، ورزش ها و بازی ها ایجاد می کند.

با اعتماد به نفس لذت ببرید – تحت پوشش هستید

LG OLED G1 با بالاترین سطح عملکرد و کیفیت ساخته شده است. در واقع، ما از محصول خود بسیار مطمئن هستیم و 5 سال ضمانت محدود بر روی پنل LG OLED evo G1 ارائه می دهیم.

منظره ای که در هیچ جای دیگر یافت نشد

اگر به دنبال تلویزیونی هستید که هیچ تلویزیون دیگری ندارد، دیگر دنبال آن نباشید. تلویزیون OLED ال جی یک اثر هنری، سینمایی با صفحه نمایش بزرگ، درگاهی برای دنیای بازی ها و صندلی ردیف جلو برای بزرگترین رویدادهای ورزشی است. این همه چیزی است که می خواهید تلویزیون باشد.

طراحی OLED

گالری که ارزش بازدید مکرر را دارد. تلویزیون های OLED ال جی، تلویزیون هایی که باید به نظر برسند را دوباره تعریف می کنند. طرح های باریک و باورنکردنی آنها بسیار زیباست به طوری که اتاق نشیمن شما را بیشتر شبیه موزه هنرهای مدرن می کند. آثار هنری زیبا دیگر فقط برای دیوارها نیستند. به شما این آزادی را می دهد که تلویزیون خود را در فضای باز قرار دهید و خانه خود را به گالری تبدیل کنید.

یکی با دیوار شما

مشخصات فوق العاده باریک OLED به تلویزیون گالری طراحی اجازه می دهد تا مانند یک اثر هنری* به دیوار شما بچسبد و فضای داخلی خانه را افزایش داده و به فضای شما ظرافت ببخشد.

این را ببینید  تلویزیون LG A1 55 inch

Dolby Vision ™ IQ و Dolby Atmos®

Dolby Vision ™ IQ به طور هوشمند تنظیمات تصویر را بر اساس ژانر محتوا و محیط اطراف تنظیم می کند، در حالی که Dolby Atmos® صدای فراگیر چند بعدی را ارائه می دهد- ترکیبی قدرتمند که نتایج سینمایی خیره کننده ای را ایجاد می کند.

حالت فیلمساز

FILMMAKER MODE smooth هموارسازی حرکت را خاموش می کند در حالی که نسبت ابعاد اصلی، رنگ ها و نرخ فریم را حفظ می کند. این به طور دقیق بینش اصلی کارگردان را ارائه می دهد، بنابراین فیلم را به همان شکلی که آنها می خواهند تجربه می کنید.

بازی برای مسابقات به پایان رسیده است

تلویزیون OLED ال جی با پاسخگویی سریع، جدیدترین ویژگی های بازی و صفحه نمایش 120 هرتز برای تجربه روانتر بازی، شما را جلوتر از بازی قرار می دهد. این بهترین تلویزیون برای تنظیم بازی شما است.

Game Optimizer تمام تنظیمات بازی شما را در یک مکان قرار می دهد. همچنین می توانید بین فناوری G-Sync و FreeSync جابجا شوید تا یک تجربه بازی روان داشته باشید.

ما با NVIDIA همکاری کردیم تا گواهینامه LG OLED TV G-SYNC را دریافت کنیم. این را با کیفیت تصویر خیره کننده و زمان پاسخدهی فوق سریع OLED ترکیب کنید و تضمین می شود که هر بار که بازی می کنید بیشترین بهره را از بازی های خود خواهید برد.

تلویزیون های OLED ال جی قادر به پاسخگویی 1 میلی ثانیه هستند، در حالی که پشتیبانی از VRR، ALLM و eARC با آخرین مشخصات HDMI 2.1 مطابقت دارد. این ویژگی ها به محتوای سریع و با وضوح بالاتر و گرافیک صاف و هماهنگ اجازه می دهد تا تجربه ای زنده تر و شانس بیشتری برای برنده شدن به شما ارائه دهد.

این را ببینید  تلویزیون LG B1 65 inch
0/5 (0 نقد و بررسی)