دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

چگونه تلویزیون LG را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟

با افزایش سریع فناوری، چیزهای بیشتری نسبت به تماشای نمایش و فیلم از طریق کابل تلویزیون وجود دارد. آشپز جدید یک تلویزیون هوشمند است که در حال تبدیل شدن به یک انقلاب است. با تلویزیون هوشمند می توانید از امکانات جدیدی برای سرگرمی بهره ببرید. می توانید برنامه های بخارپز و از طریق محتوای جریانی را از طریق اینترنت نصب کنید. توسعه دهندگان تلویزیون ال جی با نوآوری هوشمندی روبرو شده اند که در WebOS اجرا می شود. با جدیدترین سری دستگاه های هوشمند LG، تلویزیون LG بهترین تلویزیون است.

با این حال، مانند سایر دستگاه های هوشمند، تلویزیون LG شما نیز ممکن است رفتار درستی نداشته باشد. این مسئله ممکن است به دلیل نصب برنامه تصادفی رخ دهد. در طول این مشکلات، همیشه بهتر است که یک گزینه تنظیم مجدد سخت تلویزیون تلویزیون را انجام دهید. در این مقاله، مراحل سریع و آسان تنظیم مجدد تلویزیون LG را فرا خواهید گرفت.

چگونه تلویزیون هوشمند LG را تنظیم کنیم؟

برای انجام تنظیم مجدد سخت تلویزیون LG باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اول از همه، شما باید تلویزیون هوشمند LG را روشن کنید.
 2. اکنون، فقط بر روی دکمه Home در ریموت تلویزیون ضربه بزنید.
 3. پس از این، باید گزینه های TV را باز کنید.
 4. نماد )تنظیمات) را در صفحه تلویزیون خود انتخاب کنید.
 5. به زیر منوی تنظیمات بروید و گزینه های (عمومی) را انتخاب کنید.
 6. به پایین بروید و گزینه ای را انتخاب کنید که با عنوان (بازنشانی به تنظیمات اولیه) انتخاب شده باشد.
 7. با مشاهده دکمه (تأیید بازنشانی) یک پیام هشدار روی صفحه مشاهده خواهید کرد.
 8. اکنون، شما باید تنظیم مجدد رمز عبور تلویزیون برای تنظیم مجدد تلویزیون خود را وارد کنید.
 9. روی گزینه (تأیید تنظیم مجدد) ضربه بزنید و (رمز عبور تنظیم مجدد تلویزیون برای تنظیم مجدد تلویزیون) را وارد کنید.
این را ببینید  راهنمای نصب برنامه تلویزیون

مراحل انجام تنظیم مجدد نرم افزار LG tv چیست؟

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید تنظیم مجدد نرم تلویزیون LG را انجام دهید. در اینجا برخی از روش های ذکر شده در زیر آمده است:

 1. فقط کافیست دکمه (تأیید) را فشار دهید و نگه دارید تا تلویزیون LG با صفحه از راه دور تلویزیون و صفحه تلویزیون نیز برای چند ثانیه تنظیم شود و سپس دستگاه شما روند بازنشانی کارخانه را شروع می کند.
 2. در چند ثانیه بر روی دکمه (Menu) در ریموت تلویزیون هوشمند LG و دکمه (Menu) در تلویزیون ضربه بزنید و نگه دارید. تنظیم مجدد تلویزیون LG رمز عبور 4 رقمی را به شما نشان می دهد.
 3. پین منوی سرویس LG یا کدهای رمز ورود را وارد کنید و سپس روی دکمه (تأیید) ضربه بزنید.

از دیدگاه قطعی:

با کمک فرآیندهای بازنشانی ذکر شده در این مقاله امیدواریم تاکنون بتوانید تلویزیون LG را بازنشانی کنید. همانطور که قبلاً در مقاله ذکر شد، این احتمال وجود دارد که تمام داده های برنامه شما از تلویزیون پاک شود، بنابراین باید برای آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. به یاد داشته باشید، تلویزیون شما اکنون از تنظیمات کارخانه باز خواهد گشت. پس از تنظیم مجدد تلویزیون LG، باید همه برنامه ها را دوباره روی تلویزیون نصب کنید.

آیا تلویزیون LG دکمه تنظیم مجدد دارد؟

برای استراحت تنظیمات تصویر تلویزیون و صدا تلویزیون LG با یک دکمه بازنشانی، باید تنظیمات را بازنشانی کنید و دکمه (تأیید) را روی تلویزیون فشار دهید و نگه دارید تا حدود پنج ثانیه طول بکشد و این یک تنظیم مجدد نرم برای تلویزیون LG کاملاً بدون هیچ گونه وقفه ای را انجام می دهد. .

این را ببینید  تلویزیون ال جی سری LG CX

چگونه تلویزیون LG خود را بدون ریموت تنظیم کنیم؟

با استفاده از چند تاکتیک می توانید قفل برخی از تلویزیون های هوشمند را تنظیم کرده و از بین ببرید. فقط پنج ثانیه دکمه روشن / خاموش را نگه دارید تا تلویزیون به طور خودکار راه اندازی شود. اگر قفل هنوز روشن است، باید تلویزیون را از برق بکشید و سپس باتری را از صفحه تلویزیون خارج کنید.

چگونه می توان ریموت تلویزیون LG را تنظیم کرد؟

برای تنظیم مجدد ریموت تلویزیون LG تنها کاری که باید انجام دهید کافیست دکمه های (بازگشت) و (صفحه اصلی) را به مدت پنج ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا ثبت نام از راه دور تلویزیون LG را لغو کنید. پس از ثبت نام از راه دور و تنظیم مجدد تنظیمات، اکنون یک چراغ نشانگر LED قرمز مشاهده خواهید کرد. فقط کافیست دکمه (Ok) را فشار دهید تا از راه دور دوباره ثبت شود.

 چگونه می توانیم تنظیم مجدد کارخانه را در تلویزیون LG خود انجام دهیم؟

فقط گزینه (همه تنظیمات) را در دسک تاپ خود باز کنید. پس از این، فقط گزینه ای را که با عنوان (پشتیبانی) انتخاب شده است انتخاب کنید و گزینه (Ok) را فشار دهید. اکنون، برای تنظیمات اولیه باید به گزینه (Reset) بروید. در پایان، باید گزینه ها را انتخاب کنید تا زمانی که گزینه (بازنشانی به تنظیمات اولیه) را مشاهده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید تأیید و ضربه زدن روی فرآیند (بازنشانی) است.

اگر تلویزیون روشن نشود چگونه می توانیم آن را تنظیم کنیم؟

اگر تلویزیون روشن نیست، تلویزیون را از دیوار خاموش کرده و دستگاه را از پریز برق جدا کنید. فقط 30 ثانیه صبر کنید و سپس باید دوباره پورت را وصل کنید و روشن کنید. این فرآیند به عنوان (تنظیم مجدد نرم) شناخته می شود و سپس می توانید تلویزیون خود را مجدداً راه اندازی کرده و همه مواردی را که به خوبی کار می کنند یا نه بررسی کنید.

این را ببینید  نکات مهم تلویزیون هوشمند
0/5 (0 نقد و بررسی)