دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

مشخصات تلویزیون LG QNED

LG QNED MiniLED آغازگر عصر جدیدی برای تلویزیون های LED است. صفحه نمایش پیشگام ترکیبی از نور پس زمینه مینی LED با فناوری رنگ Quantum Dot NanoCell برای ارائه یک تجربه تلویزیونی جدید است. این واقعاً اوج تلویزیون LED است.

عصر جدید برای تلویزیون های LED

LG QNED MiniLED تلویزیون LED را بیش از هر زمان دیگری می برد. روشنایی بیشتر، مشکی عمیق تر و رنگ درخشان بر روی یک صفحه نمایش فوق العاده بزرگ خیره کننده نمایش داده می شود. این نشان دهنده یک جهش بزرگ در تکامل تلویزیون های LED است.

قدرت مینی LED ها

مینی LED ها تصاویر روشن تر و واضح تر ارائه می دهند، در حالی که مناطق تاریک منحصر به فرد کنترل دقیق نور پس زمینه و نسبت کنتراست فوق العاده بالا را ارائه می دهند. در نتیجه میزان جزئیات بیشتر و تولید رنگ دقیق تر از تلویزیون های LED ال جی است.

نانو سل با Quantum Dot ملاقات می کند

فناوری رنگ نانو سلول Quantum Dot تصویری خیره کننده تر با قدرت ترکیبی هر دو NanoCell Plus و Quantum Dot ارائه می دهد. این ترکیب منحصر به فرد از فناوری ها، تولید مثل رنگ را برای ایجاد رنگ های غنی تر و دقیق تر بهبود می بخشد.

دید بهتری از همه چیز داشته باشید

LG QNED MiniLED همه چیزهایی را که تماشا می کنید افزایش می دهد، عمق جزئیات جدید را با رنگ مشکی عمیق تر نشان می دهد و رنگهای واقعا درخشانی را نمایش می دهد – در یک صفحه بزرگ که تجربه مشاهده شما را به اوج جدیدی می رساند.

این را ببینید  تلویزیون ال جی سریE9 

درخشان ترین LED که تا به حال ساخته ایم

سطح جدیدی از وضوح را به هر چیزی که تماشا می کنید اضافه کنید. فناوری صفحه نمایش بهبودیافته LG QNED MiniLED سفیدی را روشن می کند و رنگ سیاه را تیره می کند تا تصویری با کیفیت فوق العاده بالا ایجاد شود. به این ترتیب LG QNED MiniLED تمام محتوای مورد علاقه شما را در یک نور کاملاً جدید نشان می دهد.

جادوی سیاه روی صفحه نمایش است

همه جزئیات را با کنتراست بگیرید. مناطق کم نور منحصر به فرد کنترل دقیق نور پس زمینه و نسبت کنتراست فوق العاده بالا را ارائه می دهند. این باعث می شود رنگ مشکی عمیق تر شود و رنگ ها برای تصویر دقیق تر حتی در تاریک ترین صحنه ها زنده تر شوند.

مکث ویدئو

رنگ را در تمام درخشش خود بپرستید. بازتولید رنگ عالی LG QNED MiniLED به طرز ماهرانه ای توسعه یافته است تا طیف وسیع تر و رنگ های زنده تر را به تصویر بکشد. این اجازه می دهد تا رنگ های پر جنب و جوش قرمز و سبز ایجاد شود، در حالی که طول موج آبی از نور پس زمینه مینی LED ساطع می شود.

صفحه بزرگ، عظیم

غوطه وری خود را افزایش دهید. مینی LED ها با صفحه نمایش واقعی 4K ما در LG QNED MiniLED ملاقات می کنند تا یک تلویزیون واقعاً با کیفیت و صفحه نمایش بزرگ ایجاد کنند. فناوری صفحه نمایش جدید همه چیز را که مشاهده می کنید با جزئیات و وضوح بیشتر نمایش می دهد، حتی در بزرگترین صفحه نمایش ما، از دست دادن خود در محتوای مورد علاقه خود را بیش از همیشه آسان می کند.

این را ببینید  تلویزیون ال جی سری  105UC9T

نمایی که کاملاً نفس گیر است

LG QNED MiniLED به طرز ماهرانه ای طراحی شده است که هر فضای داخلی خانه را ارتقا دهد. با حداقل حاشیه و بدنه باریک و براق، هر اندازه LG QNED MiniLED برای نصب روی دیوار بهینه شده است*. این بدان معناست که حتی بزرگترین تلویزیون ما کاملاً در فضای شما قرار می گیرد و فضای داخلی خانه شما را مانند یک اثر هنری ارتقا می بخشد.

سینمای LG QNED MiniLED. نمایش توقف عملکرد

LG QNED MiniLED عملکرد سینمایی فوق العاده ای را ارائه می دهد. رنگ مشکی عمیق تر و رنگ درخشان تصویری را ایجاد می کند که تقریباً از هر نظر برای سطح جدیدی از غوطه وری تقویت می شود. این یک تلویزیون است که هر بار نفس شما را می گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)