دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

مشکلات رایج تلویزیون الجی ال ای دی. در زیر 4 مورد از رایج ترین مشکلات تلویزیون الجی LED که مشتریان در سراسر جهان با آن مواجه هستند، آورده شده است.

مشکلات رایج تلویزیون الجی ال ای دی
مشکلات رایج تلویزیون الجی ال ای دی

صفحه تلویزیون الجی LED خالی می شود

در این مورد، به احتمال زیاد واحد منبع تغذیه داخل تلویزیون الجی LED دارای مشکلاتی است. منبع تغذیه وظیفه دریافت جریان و ارسال آن به تمامی اجزای تلویزیون الجی LED را بر عهده دارد. واحد منبع تغذیه به دلیل افزایش ناگهانی منبع تغذیه مشکلاتی را ایجاد می کند. معمولاً خازن های روی بردهای منبع تغذیه از کار می افتند. اگر تلویزیون الجی ال ای دی را جدا می کنید، می توانید با مشاهده خازن نشتی یا برآمدگی آن را تأیید کنید. این مشکلات در تلویزیون الجی های ال ای دی مدرن رایج است و کار تعمیر نسبتاً ساده و سریع است. توصیه می شود یک تکنسین پیدا کنید زیرا جایگزینی خازن به مهارت های لحیم کاری نیاز دارد. علاوه بر این، اگر به دنبال پایه های مناسب برای تلویزیون الجی خود هستید، مقاله مفصل در مورد نصب تلویزیون الجی در گوشه ای را بررسی کنید.

تلویزیون الجی LED دارای خطوط افقی در هنگام راه اندازی است

در این مورد، ریشه مشکل قدرت سیگنال پایین در کابل ست تاپ باکس است که به تلویزیون الجی LED متصل است. اگر آن ستاپ باکس را به تلویزیون الجی قدیمی وصل کنید، ممکن است این مشکل ظاهر نشود. دلیل این امر این است که تلویزیون الجی های قدیمی برای کار کردن به قدرت ورودی کمتری نیاز دارند. با مجموعه تلویزیون الجی های LED مدرن اینطور نیست. آنها به سیگنال های ورودی قوی تری نیاز دارند. بنابراین، تغییر به یک ستاپ باکس HD به احتمال زیاد مشکل را برطرف می کند.

این را ببینید  تلویزیون ال جی سری LG UN80

تلویزیون الجی LED بدون خروجی صدا

تلویزیون الجی LED را از برق AC جدا کنید، سپس دکمه روشن/خاموش تلویزیون الجی LED (نه کنترل از راه دور) را به مدت 10 ثانیه فشار داده و نگه دارید. پس از یک دقیقه منتظر ماندن، تلویزیون الجی را به منبع AC وصل کنید و یک بار دکمه پاور را فشار دهید. سپس صدای دیگر را از تلویزیون الجی خود به مجموعه ای از بلندگوها امتحان کنید. اگر بلندگوها کار می کنند، واضح است که بلندگوهای داخلی تلویزیون الجی کار نمی کنند. اگر اینطور نیست، به احتمال زیاد آی سی صوتی که بلندگوهای داخلی را درایو می کند از کار افتاده است. در این مجموعه ها رایج است زیرا از آی سی های تقویت کننده کم توان ارزان قیمت استفاده می کنند که گرم می شوند و از کار می افتند. یک تعویض ساده آی سی صدا در اینجا کار را انجام می دهد.

تلویزیون الجی LED به وای فای متصل نمی شود

اولین قدم این است که پیدا کنید آیا مشکل در تلویزیون الجی یا روتر است. اگر تلویزیون الجی در اتصال به دستگاه تلفن همراه شما مشکلی ندارد، احتمالاً روتر مقصر است. سعی کنید سیستم عامل روتر را به روز کنید. اگر کار نکرد، روتر را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید. این باید کارش رو بسازه

همچنین می توانید یک توسعه دهنده وای فای قرض بگیرید و تست کنید که آیا تلویزیون الجی به اینترنت وصل است یا خیر. اگر قدرت سیگنال مشکل نیست، یک آداپتور وای فای USB برای تلویزیون الجی LED تهیه کنید.

این را ببینید  مشکلات نرم افزاری تلویزیون

پیشنهاد مطالعه: نحوه نصب دو تلویزیون الجی در یک اتاق

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *